Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejzajímavějši místa v Phuketu

Phuket je nejkrásnější ostrov Thajska. Existuje mnoho turistů z celého světa kde jsou nadherne pláže, adrenalinové sporty, zábavu, kulturu , večírky a mnoho dalších. A níže uvidíte několik z nich. 

article preview

 

 

 

Phuket je nejkrásnější ostrov Thajska. Existuje mnoho turistů z celého světa kde jsou nadherne pláže, adrenalinové sporty, zábavu, kulturu , večírky a mnoho dalších. A níže uvidíte několik z nich. 

1. Létání Hanuman ZIP-LINE

img_0383.jpgUžasne létání v džungli mezi stromy . Asi po 500m do kopce (nic strmého ) začne akce . Jsou zde tři balíčky ze kterých si můžete vybrat . Ceny jsou stejné jako v místě, ale navíc máte navíc transfer z hotelu. Stačí kliknout sem a rezervovat. Bez rezervace nemá cenu tam jezdit . Protoze je zde většinu narváno . Vlastní skušenost .

https://www.getyourguide.com/phuket-l32123/phuket-hanuman-world-half-day-zip-line-adventure-t171643/?partner_id=W4TZ2SK&utm_medium=online_publisher&placement=content-middle&cmp=hanuman

2. Hraní se slony v oceánu

dscn1172.jpg

Nádherná pláž se plné slonů kde si můžete udělat krásné fotky a je to ohromná zábava protože sloni jsou velmi hravý . Ještě je zde možnost koupit banány a nakrmit s nimi slony . Cena jsem zapomněl, ale není to drahé. Je to místo, které turisté moc neznají .

Vstup 1000 THB

3. Phuket Trikové muzeum

img_2498.jpgJe muzeum s 3D obrázky u kterých mate možnost se vyfotit a je u toho skvěla zábava . Může tam byt okolo 50 různých typu od obrazu až po zrcadla a spousta jiného . Určitě doporučuji . Další fotky najdete v albumu .

Cena byla 600BTH/os

 

 

 


https://www.getyourguide.com/phuket-l32123/phuket-trickeye-museum-ticket-t107407/?partner_id=W4TZ2SK&utm_medium=online_publisher&placement=content-middle&cmp=trick

4 . Monkey Hill ( Opičí kopec )

dscn0482.jpgJe kopec plný makaku kteří jsou ve volné přírodě . Jsou už dost ochočeny až bych rekl dost drzí takže je potřeba si hlídat věci . Určitě stojí za navštěvu i když je to dost fyzicky náročné . 

5. Anthem Wakepark ( ski , flyboard )

img_6427.jpg

Malé jezero či rybník na kterém si můžete vyzkoušet mnoho vodních sportu od lyží přes flyboard po jet pack . Osobně jsem vyzkoušel jen Flyboard a je to super .

 

Cena flyboardingu je kolem 2000 BTH / 20 min

 

 

 

6. The UpsideDown House of Phuket

dscn0794.jpg

Baan Teelanka - První dům, který je obrácen vzhůru nohama. Má tři patra, kde můžete chodit po domě, ale na stropě. Všude jsou pomocníci, kteří vám poradí, jak vytvořit nejlepší fotografie. V areálu je také virtuální realita, bludiště a úniková hra.

Vstup pro dospělé 350 BTH a dítě 190 BTH

7. Big buddha

img_2219.jpgBig Buddha Phuket je 45 metrů vysoká bílá mramorová socha, která je jednou z nejrespektovanějších památek ostrova. Obrovský obraz sedí na vrcholu Nakkerd Hills, je vidět město Phuket a Karon Beach. Je to posvátné místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky places of interest in Phuket

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář